Öğrenci Konseyi

Kıymetli Kadir Has Üniversitesi Öğrencileri;
Öncelikle bizleri seçerek bu göreve layık gördüğünüz için sizlere Öğrenci Konseyi adına teşekkür ederim. Bize verdiğiniz bu destek ile Kadir Has Üniversitesi Öğrenci Konseyi olarak gerek okul yönetimine gerekse ulusal öğrenci konseylerine karşı sizleri en iyi şekilde temsil edeceğimizi bilmenizi isterim.

Hepimizin de bildiği gibi üniversite hayatı daha önceki eğitim hayatlarımızdan farklı olarak hayatta elde edilebilecek tecrübeler açısından oldukça önemli bir süreç olup verimli bir şekilde geçirmemiz gereken bir dönemdir. Bizler bu süreç içerisinde sizlerin üniversitedeki resmi temsilcileri olarak, sizlerden de aldığımız güven ve güç ile her zaman sizlerin yanında olacağız. Üniversitemiz içinde her zaman sizlerin sesi olacak, fikirlerinize ve bize sağlayacağınız desteğe her zaman açık olacağız. Sizlerin de katılımıyla üniversite hayatını farklı kılabilmek adına projeler üretip, sosyal ve kültürel faaliyetler yapacağız. Bu bağlamda bizimle paylaşacağınız her proje, fikir, istek ve önerinizin bizim için çok değerli olduğunu hatırlatarak bizimle her zaman iletişim içinde olabileceğinizi belirtmek isterim.

Kadir Has Üniversitesi öğrencileri olarak sizlerin üniversite içinde sesi olmayı, Öğrenci Konseyi'nin asli gayesi kabul eden bizler, sizleri temsilen üniversite yönetimine öğrenci bazında katılımcı bir konsey olmak için çabalayacağız. Eğitim süreci içerisinde karşılaştığınız sorunlar ile ilgilenecek, birlikte çözüm yolları üreteceğiz. Üniversitemizdeki her bir öğrencinin Kadir Has Üniversitesi Öğrenci Konseyi'nin doğal üyesi olduğunu hatırlatıp, Öğrenci Konseyi olarak gücümüzün ana kaynağının sizler olduğunu belirtmek isterim. Bizlerin de aracılığı ile üniversite sürecimizde Kadir Has Üniversitesi öğrencileri olarak birlik ve beraberliği en güzel şekilde sağlayabilmemiz yegane temennimdir.
Birlikte; başarılı, mutlu, tecrübelerle dolu bir üniversite hayatı geçirmeyi dilerim.

Kadir Has Üniversitesi

 

Konsey